Skvelé Bývanie 91 produkty

Podkategórie

 • Indické plachty

  .

  Krásne Indické plachty (textilné dekorácie) s rôznymi motívmi, úplne ručne robené s láskou a nadšením remeselníkmi v Indií. Toto nádherné umelecké dielo je vhodné ako plachta na posteľ, prikrývka postele, obrus, záclona, pokrývka sedačky, tapiséria, gobelín alebo záves na stenu. Plachty sú tiež skvelé na piknik, na meditáciu, do prírody či na pláž. Plachta dodá miestnosti špeciálny nádych a atmosféru, mandala vie rozprúdiť energiu v miestnosti.

  .

  Proces výroby je 100% Vegan!

  Žiadna detská pracovná sila!

  Recepty na farbivá sú urobené z úplne prírodných ingrediencií.

  Žiadne živočíšne produkty alebo vedľajšie produkty neboli použité.

  Žiadne chemikálie sa v procese nepoužívajú.

  Taktiež neboli zoťaté/poškodené žiadne stromy.

  100% Bavlna

   .

  PS: - niektoré farby sa Vám môžu zdať málo výrazné - to je kvôli rastlinným farbivám

  - Indická plachta je symbolická svojimi nedokonalosťami, pretože sú ručne robené: kde-tu nitka, neprešitý spoj, nerovný okraj, defekt vo vzore <3 avšak týmto dostáva každý kus originalitu a osobnostnú črtu <3

  Rozmery sa tiež líšia +- 15cm, ak potrebujete vedieť presný rozmer, kontaktujte nás a vybranú plachtičku premeriame :)

  .

  Odporúčaná starostlivosť: prať ručne, oddelene od ostatných vecí a v chladnej vode (rastlinné farbivá môžu púšťať)

 • Bambusové Zubné Kefky

  .

  Skvelé EKOLOGICKÉ a ZDRAVÉ prírodné kefky na zuby Curanatura ! Dosť bolo plastov v osobnej hygiene! Spojili sme najlepšie zdravotné vlastnosti, aké má mať kefka spolu s ekologickou šetrnosťou. Tieto kefky ako jedny z mála na trhu spĺňajú všetky stanovené štandardy pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku (stanovené Svetovým Sympóziom dentálnej hygieny) a sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov = bez ftalátov a bez BPA. Kefky majú mäkké a jemné štetinky, ktoré sú šetrné k ďasnám a zubnej sklovine. 

  .

  Curanatura kefky sú 100% biologicky rozložiteľné ! Je to tá najlepšia voľba pre životné prostredie. Nezostáva po nich žiadny dlhodobý odpad (aj balenie je z recyklovaného papiera). Rúčka je z tepelne upravené bambusu, ktorý je pestovaný bez pesticídov a zbieraný s ohľadom na dlhodobo udržateľnú produkciu. Bambus je najrýchlejšie prirodzene rastúca rastlina a obsahuje bambusový kun - látka, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická. 

  .

  Štetinky sú tiež zvolené podľa prísnych zdravotných kritérií. Sú výhradne v mäkkom prevedení a v rozsahu odporučenom profesionálnym dentálnym hygienikom. Na výber sú dva druhy štetiniek. Nylon 4 sú nylonové štetiny ktoré zodpovedajú 100% požiadavkám Medzinárodného Sympózia dentálnej hygieny a vlákna bambusovej celulózy. Obidve voľby sú 100% rozložiteľný materiál ! Kefka s bambusovými štetinkami spĺňa aj prísne kritériumplne prírodný produkt!

  .

  ekologicke kefky na zuby

 • Dobrá Zástera

  .

  Odhalili ste nás! Zástera je len zástierka... Zástierka dobrých skutkov, ktoré vďaka Vám zrealizujeme :) Šikovné ručičky nám šijú na Orave zásterôčky. Tieto milé jednoduché zástery na varenie majú svoje čaro a ešte niečo navyše - kúpou zásterky podporíte dobrú vec! Zisk z predaja poputuje na jedlo a pomôcky zvieratkám do útulkov či na čistenie a skrášľovanie nášho prostredia. Čím viac záster sa predá, tým viac rúk bude mať čo šiť a tým viac dobrých skutkov sa vo Vašom mene spraví <3 Ďakujeme ! :) 

  Vyrobené na Slovensku <3

  .

  zastera na varenie

 • EcoEgg

  .

  prací prostriedok ecoegg

  .

  Hľadali sme spôsob, ako prať ekologicky a zdravo a našli sme ho! EcoEgg je bioaktívny prírodný prostriedok, čo z neho robí perfektnú voľbu aj pre ľudí s citlivou pokožkou a alergiami. Pracie vajíčko EcoEgg je inovatívnou novinkou na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí vajíčko vložiť do práčky a hotovo. Žiaden ďalší prací prášok či gél a nemusíte pridať ani aviváž. Prádlo je čisté, jemné, decentne voňavé a hebké. EcoEgg taktiež šetrí Vašu peňaženku v porovnaní s klasickými pracími práškami. Vítame Vás v svete ecologického prania! <3 

 • Deka morská panna

  Deky pre deti aj dospelých v tvare chvosta morskej panny. Príjemné a krásne chvostíkové deky sú skvelým darčekom pre ženy, dcérky či kamošky. Určite vyčaria úsmev na každej tvári, veď kto by sa nechcel aspoň na chvíľu ponoriť do rozprávkovej ríše a byť morskou vílou? :) 

 • Drevené ozdoby

  .

  .

  Na tieto nádherné Vianočné ozdoby ste čakali celý život :) Kolekcie drevených ozdôb učarujú aj Vám a Vašim blízkym. Ozdoby sú čisto prírodné a ekologické, bez akejkoľvek úpravy chemickými látkami! Každá krabička obsahuje 24 ozdôb pre nekonečne krásnu Vianočnú atmosféru :) Vyrobené na Slovensku! Doručenie 3-5 dní. Stále stíhate do Vianoc :)

 • Eko slamky

  .

  Veď je to len jedna malá plastová slamka - povedalo si dnes 8 miliónov ľudí ... Ekologické kovové slamky sú ďalším malým krôčikom k zodpovednému životu na tejto planéte, ktorý s ľahkosťou dokáže urobiť každý z nás :) Sú štýlové, jednoduché, malé a ľahko sa čistia kefkou. Povedz aj ty stop jednorazovým plastovým slamkám, ktoré sú katastrofou pre život v oceánoch. Maj so sebou svoju kovovú slamku, ktorá nahradí tú plastovú aj vonku v podnikoch na džúsiku či koktejle. Ekologická kovová slamka namiesto plastovej!

  .

 • Doplnky

  .

  Doplnky do každej domácnosti, aby sme okolo seba vytvorili prostredie, v ktorom sa nám krásne žije. Ovplyvňuje to našu náladu aj celkový blahobyt! :)

na stranu
Zobraziť 1 - 57 z 91 položiek
Zobraziť 1 - 57 z 91 položiek