Veg-up Kozmetika

.

.

Vegánska a bio dekoratívna kozmetika na domáce aj profesionálne použitie - Veg-up je najmladšia zo značiek talianskej firmy Laboratoires BeWell S.r.l. Veg-up je moderná línia vegánskej dekoratívnej kozmetiky spĺňajúca najvyššie kvalitatívne štandardy. Značka je certifikovaná BHID, talianskym certifikátom Vegan, produkty sú Gluten Free, 99% zložiek produktov sú recyklovateľné, 99% zložiek produktov sú prírodného pôvodu, produkty nie sú testované na zvieratách. 

.

Vysoko kvalitné produkty sa vyrábajú v 2 vlastných výrobných závodoch. Nachádzajú sa vo Francúzsku, v oblasti Bretónsko. Táto oblasť je veľmi často vystavená extrémnym klimatickým podmienkam, častým a silným búrkam, silným prílivovým prúdom. Všetko sú to stresové faktory pre rast a vývoj morských rias. Tie, ktoré prežijú v sebe nesú mimoriadnu energiu. Nehostinné podmienky podporujú rozvoj prirodzených obranných systémov rias, čo im dáva neobvyklú silu. Morská voda z tejto oblasti obsahuje viac ako 110 účinných zložiek, vrátane minerálov a stopových prvkov vo veľmi podobných pomeroch ako sa nachádzajú v krvnej plazme. 

.

A v týchto vodách zbierajú ľudia z laboratórií BeWell viac ako 20 druhov morských rias na ploche stoviek kilometrov, vrátane ostrovov Quessant, až do srdca Írskeho mora. Riasy sa zbierajú čerstvé, následne sú prevezené do laboratórií, kde sa spracujú do 24 hodín. Okamžitý, efektívny a šetrný spôsob ich spracovania umožňuje zachovanie všetkých aktívnych zložiek získaných z mora a prírody.  Rovnako morská voda z tejto oblasti je základom celej kozmetickej línie. Vyživuje, konzervuje a stabilizuje a to všetko prirodzeným a jemným spôsobom. Okrem morskej vody a morských rias sa v produktoch nachádzajú vysoko kvalitné zložky ako napríklad šalvia muškátová, pšeničný proteín, jojobový a marhuľový olej, organická kukurica, hrozový olej a mnohé iné. 

.

Vďaka kvalitným surovinám, šetrnému spracovaniu a s využitím moderných technológií majú očné tiene, púdre, rúže, korektory, make-upy, maskary a očné linky mimoriadne príjemnú textúru, dobre a ľahko sa nanášajú. Dlho vydržia a okrem estetickej funkcie aj liečia a vyživujú každú pleť. O ich vhodnosti aj pre problematickú pleť sa už presvedčilo množstvo zákazníkov. Dobré krycie účinky majú všetky korekčné produtky, vrátane obľúbených BB krémov. Vyniká medzi nimi BB krém na nohy a ruky, ktorý vďaka svojim extra krycím účinkom efektívne prekrýva ja strie, jazvy a iné drobné estetické neduhy.

Veg-up Kozmetika 11 produkty

Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek