Znížená cena! Bambusové kefky Rodinná sada Zväčšiť

Bambusové kefky Rodinná sada

305

Nový produkt

4 kusy bambusových kefiek - 2x kefka JUNIOR, 1x kefka BAMBOO, 1x kefka HEALTH + Bambusový STOJAN na kefky

Viac detailov

3 položky

20,69 € s DPH

-3,30 €

23,99 € s DPH

Detaily

Rodinná sada obsahuje 4 kusy bambusových kefiek - 2x kefka JUNIOR, 1x kefka BAMBOO, 1x kefka HEALTH + Bambusový stojan na kefky

 

CURANATURA BAMBOO - extra mäkké bambusové štetinky

Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft) obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Vďaka jej mäkkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien. Kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani BPA. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

CURANATURA HEALTH soft - mäkké nylonové štetinky

Táto zubná kefka je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa do bodky požiadavky uložené Svetovým Sympóziom orálnej hygieny. Štetinky sú najjemnejšie (soft) podľa SOH, s hrúbkou 0,15 mm a hustotou 50 štetín na otvor. Môže byť použitá aj na čistenie citlivých zubov a ďasien. Vyrobené sú z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovatelná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

Detská kefka CURANATURA JUNIOR - extra jemné bambusové štetinky

Táto detská zubná kefka je vyrobená z bambusu. Štetinky sú mäkké, dorovna zastrihnuté so zaoblenými koncami, ktoré dôkladne vyčistia zúbky aj ďasná. Vyrobené sú z extra jemných (extra soft) biologicky rozložiteľných obnoviteľných prírodných vlákien na báze bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Náš výrobok je zdravá voľba, neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

facebooktwitterdiggflickrflickrgooglepinterestredditstumbleupon